ĢIPŠA FABRIKA Balasta dambis, Ķīpsala, Rīga (ID: rs-4063)
Rīga

225 000
Pārdod
Platība: 57
Istabas: 1
Stāvs/Stāvi: 1

Apartamentu komplekss „Ģipša Fabrika” atrodas zaļajāĶīpsalas daļā pašā Daugavas krastā.
Projektā ar iekšējo dārzu ietilpst 58 elites dzīvokļi un 4 ekskluzīvas villas. Dzīvokļu platības ir no 46 – 247 kv.m, villu platība – 327 kv.m. No apartamentu logiem paveras lielisks skats uz Vecrīgu, ostu un Valsts prezidenta pili. Minūtes gājiena attālumā atrodas privāta jahtu un kuteru piestātne. Pievienoto vērtību šim projektam rada tā atrašanās vieta – Rīgas klusais piekrastes centrs, kā arī unikāla augstākā līmeņa arhitektūra, kas raksturo XXI gadsimta stilu un komforta līmeni. Projekts ir nodots ekspluatācijā 2013.gada maijā.

Pārdod dzīvokli jaunajā projektā „Ģipša Fabrika”. Ēku komplekss atrodas ekskluzīvā vietā Rīgas centrā – Ķīpsalā, pašā Daugavas upes krastā. No dzīvokļa logiem paveras lielisks skats uz izsmalcināto Vecrīgas arhitektūru, Valsts prezidenta pili un ostā ienākošajiem kuģiem.

Dzīvoklis atrodas 5 stāvu ēkas 1. stāvā. Kopējā platība 57,3 m2.

Dzīvokļa apdarē izmantoti augstas klases apdares materiāli un aprīkojums: vācu ražotāja Bulthaup virtuves iekārta ar Siemens virtuves tehniku, augstvērtīga koka parketa grīda, individuāla dizaina drēbju skapji, koka logi ar alumīnija apdari un divkameru stikla paketēm, izbūvēta gaisa kondicionēšanas un signalizācijas sistēma.

Ēkai ir gāzes apkure, dzīvoklim – individuāls siltuma, elektrības un ūdens skaitītājs ar attālinātu nolasīšanas iespēju.

„Ģipša Fabrikas” projektā ar iekšējo dārzu ietilpst 58 elites klases dzīvokļi un 4 ekskluzīvas villas, slēgta pazemes stāvvieta 80 automašīnām un noliktavas telpas. Ēku kompleksā ar slēgtu teritoriju par iedzīvotāju drošību un mieru 24 stundas diennaktī rūpējas dzīvā apsardze, tiek nodrošināta videonovērošana.

Netālu no „Ģipša Fabrikas” atrodas elitāra starptautiskā skola, mājīgs peldbaseins, SPA centrs un fitnesa klubs. Kompleksā atrodas viens no smalkākajiem Rīgas restorāniem „Fabrika”. Minūtes gājiena attālumā atrodas privāta jahtu un kuteru piestātne.

Projekts „Ģipša Fabrika” nodots ekspluatācijā 2013.gada maijā.

Dzīvokļa cena – EUR 225 000

Pazemes autostāvvietas cena – EUR 39 000
Noliktavas cena – EUR 8 000

Air Conditioning Heating Security Camera
Īpašuma ID: rs-4063
Īpašuma adrese: Balasta dambis, Ķīpsala,
Vieta: Rīga

Saistītie īpašumi


© 2017 Inteso.Visas tiesības aizsargātas

Šī weblapa ir izstrādāta sadarbībā ar MoritoDesign.com