Balasta dambis /ĢIPŠA FABRIKA/ (ID: rs-3174)
Rīga

497 000
Pārdod
Platība: 105
Istabas: 2
Stāvs/Stāvi: 4

Pārdod dzīvokli jaunajā projektā „Ģipša Fabrika”. Ēku komplekss atrodas ekskluzīvā vietā Rīgas centrā – Ķīpsalā, pašā Daugavas upes krastā. No dzīvokļa logiem paveras lielisks skats uz izsmalcināto Vecrīgas arhitektūru, Valsts prezidenta pili un ostā ienākošajiem kuģiem.

Dzīvoklis atrodas 4 stāvu ēkas 2. stāvā, pieejams lifts. Kopējā platība 115,4 m2, tajā skaitā terases/balkona platība 10,5 m2.

Dzīvokļa apdarē izmantota augstvērtīga koka parketa grīda (Iroko), koka logi ar alumīnija apdari un divkameru stikla paketēm, izbūvēta gaisa kondicionēšanas un signalizācijas sistēma.

Ēkai ir gāzes apkure, dzīvoklim – individuāls siltuma, elektrības un ūdens skaitītājs ar attālinātu nolasīšanas iespēju.

„Ģipša Fabrikas” projektā ar iekšējo dārzu ietilpst 58 elites klases dzīvokļi un 4 ekskluzīvas villas, slēgta pazemes stāvvieta 80 automašīnām un noliktavas telpas. Ēku kompleksā ar slēgtu teritoriju par iedzīvotāju drošību un mieru 24 stundas diennaktī rūpējas dzīvā apsardze, tiek nodrošināta videonovērošana.

Netālu no „Ģipša Fabrikas” atrodas elitāra starptautiskā skola, mājīgs peldbaseins, SPA centrs un fitnesa klubs. Kompleksā atrodas viens no smalkākajiem Rīgas restorāniem „Fabrika”. Blakus atrodas privāta jahtu un kuteru piestātne.

Projekts „Ģipša Fabrika” nodots ekspluatācijā 2013.gada maijā.

Dzīvokļa cena – EUR 497 000

Pazemes autostāvvietas cena – EUR 39 000
Noliktavas cena – EUR 8 000

Air Conditioning Heating
Īpašuma ID: rs-3174
Īpašuma adrese: Balasta dambis, Ķīpsala, Rīga
Vieta: Rīga

Saistītie īpašumi


© 2017 Inteso.Visas tiesības aizsargātas

Šī weblapa ir izstrādāta sadarbībā ar MoritoDesign.com